ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 23:28

Головна » 2010 » Лютий » 14 » Сестер Семеренко підвела друга стрільба
00:18
Сестер Семеренко підвела друга стрільба

Біатлон, зимовий вид спорту на який український прихильники спорту покладають чималі надії та сподівання в плані завоювання олімпійцями нагород, сьогодні стартував на Олімпіаді-2010 жіночою спринтерською гонкою. І з поміж 89 спортсменок, що були заявлені на звітну гонку було чотири представниці України: Віта та Валя Семеренко, Олена Підгрушна і Оксана Хвостенко (на фото).

І так розпочалося біатлонне олімпійське шоу: першою на Олімпіаді-2010 стартувала білоруска Ольга Назарова. На першу свою стрільбу українка Віта Семеренко прийшла з чудовою швидкістю і на вогневому рубежі відстрілялася на відмінно, що дозволило залишитися їй в групі лідерів звітної гонки. Так чудово Віта бігла гонку, але, на жаль, стрільба на «стійці» стала справжнім жахом – аж три не розбиті мішені, що залишають лише шанси Віті боротися попадання до сорока кращих та здобуття очок до загального особистого заліку Кубка Світу а також завоювання добротного місця для боротьби в гонці переслідування. Боротьба за лідерство на старті гонки розгорнулася між росіянкою Світланою Слєпцовою та, не очікувано, француженкою Марі Дорін.

На стрільбі лежачи Валентина, як і її сестра, поразила всі п’ять мішень і, виграючи поточно дві хвилини, тримається неподалік лідерів. Але «хвороба» Віти спіткала і Валентину, друга стрільба стає досить суттєвою перешкодою – два промахи. Стрільба лежачи знову вдалася українкам Оксані Хвостенко та Олені Підгрушній, але порівняно зі своїми партнерками по збірній, Оксана і на «стійці» успішно стріляла і з нулями фінішувала в звітній гонці. От Олена припустилася одного промаху.

І так перший комплект у біатлоні олімпійських нагород в Ванкувері розіграно. Золоту медаль, показавши час 19:55.6, сенсаційно, по при один промах, здобула словачка Анастасія Кузьміна, срібною призеркою стала німкеня Магдалена Нойнер, «бронзовою» - француженка Марі Дорін. На жаль українкам не вдалося зачепитися за медалі. Найкращою серед наших стала Оксана Хвостенко, котра з «чистою» стрільбою фінішувала 11-ою. Сестри Семеренко продемонстрували не погану швидкість ходом, але от друга стрільба їм не вдалася.

Варто відзначити виступ казашки Олени Хрустальової яка показала п’ятий результат. А от як завжди олімпійське хвилювання завадило деяких фавориткам жіночого біатлону продемонструвати високий результат, настрілявши чимало промахів. Так це в першу чергу стосується господарки Олімпіади Зіни Кочер (65-ою фінішувала), німкеня Каті Вільгельм (30-ою).

Завтра ж на нас очікує аналогічна гонка в чоловіків. Будемо сподіватися на вдалий виступ українських біатлоністів та вірити в чудо здобуття ними медалі.