ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 28.03.2024, 12:29

Головна » 2010 » Березень » 5 » "Зірка" перемогла "Гірник"
07:37
"Зірка" перемогла "Гірник"
Сьогодні команда першої української ліги «Зірка» провела товариську гру з криворізьким «Гірником». На перших хвилинах зустрічі, із-за помилки оборони кіровоградської команди , «Гірник» відкрив рахунок в матчі. Такий перебіг подій на футбольному полі не вибив із колії футболістів «Зірки» і ще до перерви після передачі з флангу ударом головою Віталію Андрухову вдалося зрівняти рахунок в матчі. А після перерви кіровоградці, створивши чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, лише одного разу зуміли забити: зі штрафного удару Віталій Андрухов вдруге засмутив голкіпера «Гірника». Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу кіровоградської «Зірки» з рахунком 2:1.

Наступним суперником ФК «Зірка» на зборі в Нікополі буде «Металург-2» (Запоріжжя), якого, нагадаємо, в минулому сезоні кіровоградська команда двічі перемагала: в Запоріжжі з рахунком 5:2, а в Кіровограді – 4:0.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 822 | Додав: Admin | Теги: футбол, Кіровоград, Горняк, Зірка