ГоловнаРеєстраціяВхідВівторок, 23.04.2024, 08:51

Головна » 2010 » Березень » 15 » «Олександрія» перемогла «Волинь»

17 тур. 15 березня. Луцьк, стадіон "Авангард”, початок 18:00

«Волинь»: Ндоє, Сімінін, Мостовий, Дурай (Литовченко, 46), Довгий (Ковалюк, 46), Лісовий (Кінаш, 46), Курилов (Гошкодеря, 55), Герасимюк (Рибальченко, 76), Лопес, Павлов, Майкон

«Олександрія»: Паньків, Чередніченко, Гаврюшов, Кременчуцький, Кочура, Зейналов (Нікітін, 86), Колесник (Сукоцький, 90), Ксьонз (Мельник, 90), Сидоренко, Іващенко (Казанюк, 62), Локтіонов (Пономар, 90)

Голи: Майкон, 21 — Чередніченко 5, Ксьонз 43, Зейналов 66

Вже на старті матчу олександрійцям вдалося забити швидкий гол: його автором став Ігор Чередніченко. Але на 21-ій хвилині бразильцю Майкону вдалося відновити рахунок в матчі. Та все ж на перерву гості пішли переможцями: Павло Ксьондз засмутив сенегальського воротаря «Волині» - 2:1. Після перерви всі намагання господарів ні до чого доброго не довели, а Руслану Зейналову на 66-ій хвилині вдалося закріпити перемогу «Олександрії». Ці три очки дозволили піднятися підопічним Володимира Шарана на п’яте місце.

Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 712 | Додав: Admin | Теги: Кочура, Олександрія, Волинь, Зірка