ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 08:43

Головна » 2011 » Січень » 23 » БК «Кіровоград» знову зазнав поразки в 13 очок
13:17
БК «Кіровоград» знову зазнав поразки в 13 очок

БК «Кіровоград» і в другому матчі ( перший матч закінчився з рахунком 70:83) протистояння з запорізьким «КПУ» не зміг нічого протиставити грі суперника, котрий без над зусиль на класі святкував перемогу в звітному матчі. В стартовій чверті обидві команди результативно зіграли: господарям вдалося відстати в рахунку не набагато – лише на чотири очка. Але в наступній чверті перші 5 хвилин обидва суперники грішили не точними кидками, а під кінець першої половини зустрічі гості додали в активності і чітко зіграли в обороні, дозволивши кіровоградцям за чверть набрати чотири очки (це, на разі, одна з найгірших чвертей у виконанні «Кіровограда» в домашніх матчах – у матчі другого туру з КДЮСШ «Азовмаш» у останній чверті кіровоградці набрали 5 очок).

У другій половині матчу гості особливо не старалися довести рахунок до розгромного, а підопічні Андрія Бабенка не спробувати вирвати перемогу. В атаці господарям не вистачало Ігоря Усаченка, котрий сьогодні не грав, а одних старань Євгена Ткаченка (як і в вчорашньому матчі, Євген з 26 очками найрезультативніший гравець матчу) було замало – «один в полі не воїн». От і маємо чергову поразку БК «Кіровоград» - вісім поразок у восьми матчах.

В наступному турі БК «Кіровоград» 5-6 лютого вдома прийматиме дніпропетровський СФГУ «Інваспорт».

БК «Кіровоград» - «КПУ» 62:75 (23:27, 4:13, 16:14, 19:21)

БК «Кіровоград»: Лучко (набрав 13 очок), Васецький (3), Войц, Заруба (4), Колечкін (2), Бабенко (7), Мутель (2), Ткаченко (26), Бобров (5).

«КПУ»: Федоров (2), Тузиглу (4), Іванченко (17), Пелех (4), Петрук (4), Липовцев (25), Суський (2), Наметченко (14), Вікторов (5).

Фото з матчу  дивіться в розділі «Фотогаларея».

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 1298 | Додав: Admin | Теги: Україна, КПУ, Кіровоград, Центр, чемпіонат, баскетбол