ГоловнаРеєстраціяВхідНеділя, 05.05.2024, 05:07

Головна » 2011 » Лютий » 5 » Перша перемога БК «Кіровоград»
22:24
Перша перемога БК «Кіровоград»
З перших хвилин матчу баскетболісти БК «Кіровоград» повели в рахунку: в діях гостей спостерігався брак в передачах, чимало втрат м’яча та не точність виконання кидків; підопічні Андрія Бабенка по ходу першої чверті вели 11:4, 18:11. Після настанов тренера гостей під час тайм-ауту дніпропетровські баскетболісти завдяки пресингу догнали господарів і чверть завершилася з двоочковою перевагою БК «Кіровоград». Друга чверть пройшла в рівній боротьбі, жоден із суперників не бажав поступатися, що красномовно свідчить рахунок 18:18.
В другій половині матчу гості збільшили темп гри і в третій чверті, переломивши хід матчу, вели в рахунку. Кіровоградці сталися не відпускати суперника в рахунку, програючи в п’ять очок. На четверту чверть господарі вийшли з чималим бажанням здобути таку бажану перемогу і їм це вдалося. В цій 10-ти хвилинці в господарів виходило майже все: коли потрібно зіграти вдало в обороні, завершити швидкий контрвипад, потримати м’яч. Як і попередніх матчах гра в атаці кіровоградців будувалася в основному через Андрія Бабенка, Євгена Ткаченка та Ігоря Усатенка, котрий третю чверть звітного матчу просидів на лаві запасних (отримав три фоли і його приберегли на кінцівку зустрічі). На трьох ці баскетболісти набрали 73 очка (Євген Ткаченко в «скарбничку» своєї команди приніс 30 очок, Андрій Бабенко – 22 і Усатенко – 21). Кіровоградці в останній чверті сьогодні набрали 27 очок (найрезультативніша чверть у їх виконанні в нинішньому сезоні), котрі дозволили святкувати довгоочікувану перемогу. Давно не бачили глядачі такого неймовірного настрою нашої команди. Сьогодні, до речі, відбулися знакові події: перша перемога наших баскетболістів, вперше місцеве телебачення зацікавилося виступами БК «Кіровоград» (канал «Кіровоград» відзняв репортаж про даний матч).
У фотогалереї порталу дивіться фотографії з даного матчу.

БК «Кіровоград» - «Інваспорт» 85:80 (23:21, 18:18, 17:22, 27:19)

БК «Кіровоград»: Усатенко (21), Ткаченко (30), Лучко (2), Бабенко (22), Колечкін, Мутель (8), Янковський (2), Гончаренко, Войц

«Інваспорт»: Фоменко (8), Неволін, Кацанюк, Букін (24), Ільїчов (4), Шестеріков (16), Яковлєв (8), Терновий (12), Ігнатенко (8), Атаманчук, Стрижевський, Мельниченко.

Віктор Слюсаренко
Категорія: Баскетбол | Переглядів: 614 | Додав: Admin | Теги: Кіровоград, Дніпропетровськ, Інваспорт, баскетбол