ГоловнаРеєстраціяВхідСубота, 20.04.2024, 03:38

Головна » 2012 » Лютий » 10 » "Буковина" - "Університет" (Чернівці) 2:0
09:19
"Буковина" - "Університет" (Чернівці) 2:0
Чернівецька «Буковина» провела контрольний матч із місцевою командою «Університет». Зазначимо, що підопічні Вадима Зайця грали на фоні серйозних фізичних навантажень. У сьогоднішній зустрічі тренерський корпус прагнув переглянути футболістів, які можуть підписати контракт із ФСК «Буковина». Як наслідок, у першому таймі на штучне поле ФОК «Олімпія» у складі «Буковини» вийшли одразу 5 потенційних новачків чернівецької команди – воротар, два захисника та два півзахисника.

Гравцям «Буковини» вдалося двічі відзначитися під завісу першої половини зустрічі. Спочатку у воротах «Університету» розписався» потенційний новачок «Буковини» (39 хвилина), а згодом Вадим Рибальченко (44 хвилина) подвоїв перевагу нашої команди в рахунку. У другому таймі шанси відзначитися мали, як гравці «Буковини», так і «Університету». У кількох ігрових епізодах вдало діяв у «рамці» Олександр Мусієнко. Остаточний підсумок матчу - 2:0 на користь "Буковини".

Стартовий склад «Буковини»: Олександр Вечтомов, Олег Керчу, Роман Дорош, Тарас Яворський, Олександр Семенюк, Вадим Рибальченко +5 потенційних новачків.

Після перерви на поле вийшли: Олександр Мусієнко, Вадим Мельник, Іраклій Циколія, Андрій Даньків, Олександр Артьоменко, Євген Сантрапинських, Володимир Монастирський, Ігор Мельник, Роман Степанков, Степан Маковійчук, Юрій Головачук + потенційний новачок. У матчі з «Університетом» через травми не брали участь Сергій Басов, Руслан Гунчак і Борис Орловський.

Наступний контрольний матч «Буковини» запланований на 14 лютого.

ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол. Українська перша ліга | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Теги: Буковина, Університет