ГоловнаРеєстраціяВхідП'ятниця, 26.04.2024, 08:48

Головна » 2014 » Серпень » 24 » «Локомотиву» (Знам’янка) - 90 років! (+фото)
20:31
«Локомотиву» (Знам’янка) - 90 років! (+фото)
На міському стадіону Знам’янки (Кіровоградська область) відбулося святкування 90-річчя футбольного клубу «Локомотив».
Програму святкування 90-річчя клубу складало проведення товариського матчу між «Локомотивом» та збірною Знам’янки і нагородження гравців, тренерів різних поколінь.

Матч складався з двох таймів по тридцять хвилин. В складі «Локомотиву» вийшли як теперішні гравці команди, так і футболісти, які в його складі раніше виступали. Так, атаки команди проходили за участі Едуарда Кравчика та його сина Ярослава; глядачі мали можливість ще раз побачити в грі екс гравця «Локомотиву», кіровоградської «Зірки» та олександрської «Поліграфтехніки», вінницької «Ниви», охтирського «Нафтовика», ужгородського «Закарпаття» і луганської «Зорі», вихованця місцевого футболу, Андрія Добрянського. В збірній Знам’янки ж грали Ярослав Корчинський з синами Максимом і Станіславом. Вже стартові хвилини зустрічі подарували глядачам гарний гол: Максим Корчинський відмінно виконав штрафний удар, поціливши у дев’ятку воріт. «Локомотив» до перерви матчу зумів не лише відігратися, але і вийти вперед, забивши три м’ячі. Так, спочатку Едуард Кравчик реалізував пенальті. Через 10 хвилин Маценко вивів вперед «Локомотив, а на тридцятій хвилині Ярослав Кравчик ударом з 18 метрів забив третій м’яч у ворота суперника. У другому таймі матчу збірна Знам’янки спробувала відігратися, збільшивши тиск воріт «Локомотиву», і їй це вдалося. Якщо на 50-ій хвилині матчу нападник збірної Знам’янки Євген Наводничий поцілив у перекладину воріт, то через три хвилини Максим Корчинський ударом із-за меж штрафного майданчика застав голкіпера зненацька. А через 5 хвилин Євген Наводничий був першим на добиванні в моменті, коли голкіпер парирував удар Максима Корчинського, й зрівняв рахунок – 3:3. То ж переможець цього матчу визначався в серії післяматчевих пенальті. У «футбольній лотереї» фортуна посміхнулася збірній Знам’янки – 4:2.
По завершенні матчу відбулося нагородження тренерів та гравців пам’ятними медалями і подяками Кіровоградської організації Федерації футболу України. Також заступник голови Кіровоградської організації Федерації футболу України, Заслужений тренер України, Юрій Махно вручив відзнаку Асоціації Аматорського футболу старшому тренеру «Локомотиву» Валерію Леню, який очолює команду останні 25 років. Далі відбулося фотографування на згадку.

Категорія: Аматорський футбол | Переглядів: 646 | Додав: Admin | Теги: Знамянка, ЛОКОМОТИВ