ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 25.04.2024, 21:34

Головна » 2014 » Серпень » 24
На міському стадіону Знам’янки (Кіровоградська область) відбулося святкування 90-річчя футбольного клубу «Локомотив».
Категорія: Аматорський футбол | Дата: 24.08.2014 | Коментарі (0)

Багато в чому завдяки впевненій грі воротаря Олександра Рибки «Динамо» вдалося перемогти на виїзді кіровоградську «Зірку» (1:3) та вийти до 1/8 фіналу Кубка України. Після поєдинку футболіст давав інтерв’ю телеканалу-мовнику, роздавав автографи, але знайшов кілька хвилин для клубних ЗМІ.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 24.08.2014 | Коментарі (0)

Воротар донецького "Шахтаря", вихованець кіровоградського футболу, Андрій П'ятов розповів про інцидент у перерві матчу 1/16 фіналу Кубка України, в якому "Оболонь-Бровар" приймала "гірників".

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров в ефірі телеканалу «Футбол 1» оцінив гру «біло-синіх» у переможній кубковій зустрічі проти кіровоградської «Зірки» (3:1).

В матчі 1/16 фіналу Кубка України кіровоградська «Зірка» вдома приймала київське «Динамо».