ГоловнаРеєстраціяВхідЧетвер, 02.05.2024, 01:56

Головна » Футбол. Україна. Інше
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 22 23 »
Пропонуємо Вашій увазі анонс матчів 1\16 фіналу кубка України, які відбудуться 22-23 вересня.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

На нашому порталі стартувало опитування «Як завершиться матч 1\16 фіналу Кубка України «Украгроком» - «Металург»?»
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

Збірна України стартувала у відбірній групі до фінальної частини Чемпіонату Світу-2014 з футболу.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 13.09.2012 | Коментарі (0)

Кіровоградець Євген Зінов’єв в складі футбольної збірної України (7-а) на Паралімпіаді в Лондоні здобув срібну нагороду.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 09.09.2012 | Коментарі (0)

Кіровоградець Євген Зінов’єв в складі футбольної збірної України (7-а) вийшов до фіналу Паралімпіади.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 07.09.2012 | Коментарі (0)

Відбулося жеребкування 1\16 фіналу Кубка України.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 06.09.2012 | Коментарі (0)

Футбольна збірна України (7-а) на Паралімпіаді в групі В посіла перше місце.

На Паралімпіаді в Лондоні кіровоградець Євген Зінов’єв в складі футбольної збірної України (7-а) на чолі з Сергієм Овчаренком здобули розгромну перемогу.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 03.09.2012 | Коментарі (0)

Кіровоградець Євген Зінов’єв в складі збірної України (футбол 7) розгромила США.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 01.09.2012 | Коментарі (0)

Одним з ключових моментів у матчі "Дніпро" - "Слован" (4:2) став гол Євгена Коноплянки, який у підсумку став переломним. Після фінального свистка Женю переповнювали радісні емоції.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 31.08.2012 | Коментарі (0)

Представник Кіровограду на Паралімпіаді, футболіст збірної України (7-а), Євген Зіновєв дав інтерв’ю перед стартом української команди на даних змаганнях.

Дніпропетровське «Дніпро» в неймовірному протистоянні пройшло чеський «Слован».
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 30.08.2012 | Коментарі (0)

4 вересня відбудеться жеребкування 1\16 фіналу Кубка України і цій стадії змагань «Украгроком» отримає суперника.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 29.08.2012 | Коментарі (0)

Вихованці футболу Кіровоградської області відзначилися забитими м’ячами.
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 23.08.2012 | Коментарі (0)

Кіровоградська «Зірка» в Кубку України пройшла тернопільську «Ниву».
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 22.08.2012 | Коментарі (0)

На стадії другого попереднього етапу «Олександрія» в Свердловську в додатковий час поступилася місцевому «Шахтарю».

Головківський «Украгроком» в Гвардійську здолав місцевий «Гвардієць» і вийшов до 1\16 фіналу Кубка України.

На стадії другого попереднього етапу Кубка України завтра ПФК «Олександрія» в Свердловську зіграє з «Шахтарем».
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 21.08.2012 | Коментарі (0)

В Криму головківський «УкрАгроКом» в другому попередньому етапі Кубка України зіграє з «Гвардійцем».

Головний тренер молодіжного складу дніпропетровського Дніпра, вихованець кіровоградського футболу, Дмитро Михайленко підбив підсумки поєдинку 6-го туру Чемпіонату молодіжних команд проти Кривбасу (2:2).
Категорія: Футбол. Україна. Інше | Дата: 18.08.2012 | Коментарі (0)